درباره دانشکده بورس

آموزش اولین قدم مسیر موفقیت است

معرفی دانشکده بورس

دانشکده بورس نام مجموعه جوانی است که در سال 1394 با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه به هدف گسترش دانش سرمایه گذاری و خلق ثروت ایجاد شده است.

این مجموعه با تیم تحلیل با تجربه و به روزی که دارد ، دوره های آموزشی هدفمندی را طراحی میکند تا دانشی مفید و موثر را گسترش دهد تا جامعه ای با سواد مالی مناسب برای امروز و فردای کشورمان بسازیم.

در همین راستا دانشکده بورس تاکنون بیش از 1000دانشپذیر به صورت مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

گروه دانشکده بورس

داستان دانشکده بورس ، داستان همنشینی سه واژه صبوری،اعتماد و پشتکار است .

اولین دوره دانشکده بورس در پاییز سال 1394 در قزوین به صورت حضوری برگزار شد که به یاری خداوند بزرگ بازخورد حاصل از این دوره از دید دانشپذیرانمان بسیار مفید و مثمرثمر بود ، این اتفاق خوب قوت قلبی شد برایمان تا به راهی که در آن پای نهاده بودیم ادامه دهیم و تمام تلاش خود را برای گسترش این امر به کار بگیریم.

با پشتکار و تلاش مستمر توانستیم این سیستم آموزشی را توسعه دهیم و حتی برای بسیاری از سازمان ها و شرکت های بزرگ کشورمان دوره های تخصصی بازار سرمایه برگزار کردیم؛ از سال 1397 تصمیم گرفتیم در کنار دوره های حضوری دوره های غیرحضوری نیز ارائه دهیم تا به تمامی علاقه مندان به صنعت سرمایه گذاری و جویندگان ثروت انقلابی در تمام نقاط ایران عزیزمان خدمت کرده باشیم، تا تمام کسانی که میخواهند از قافله پرسرعت سیاست های اقتصادی و مدیریتی حاکم بر جهان عقب نمانند در دوره های دانشکده بورس حضور پیدا کنند تا به تامین امنیت مالی آیندشان کمک کرده باشند.

داستان دانشکده بورس

دانشکده بورس با بهره گیری از فعالان  خبره و کارکشته بازارسرمایه به شناسایی مهارت ها و دانش روز دنیا در حوزه سرمایه گذاری میپردازد و میکوشد بهترین روش ها را برای انجام معاملاتی با ریسک کم و بازده مناسب در بورس شناسایی کرده و به صورت رایگان و باهزینه آموزش دهد.

در حال حاضر دوره های آموزشی دانشکده بورس طی سه دسته اصلی دوره های حضوری، دوره های غیرحضوری و آموزش های رایگان ارائه میگردد.

دانشکده بورس چه میکند؟

ما در چه جهانی زندگی میکنیم؟

ـــ در یک دنیای ایستا، رخوت زده و سراسر سکون؟

ـــ یا یک دنیای دینامیک،پویا و همیشه در حال حرکت؟

اگر شما هم مثل همه آنهایی که با مجموعه دانشکده بورس همدل و همفکر هستند فکر میکنید جواب پویایی و همیشه در حال حرکت بودن است ، باید بدانید که همراه شدن و هم حرکت شدن با دنیا یک شرط اساسی دارد ؛ شما هم باید دائما در حرکت و تغییر باشید.

ما در دانشکده بورس بر این باوریم که دیگر روش های سنتی و قدیمی کسب درآمد،مانند کارهای فیزیکی و طاقت فرسا نمیتواند ضامنی برای تامین آینده اقتصادی ما  فرزندانمان باشد و چاره حل این مشکل را در سرمایه گذاری دیدیم و مطمئن هستیم  که با سرمایه گذاری درست و اصولی میتوان از انجام کارهای فیزیکی و سخت بی نیاز شدو دنیای خود را به نحوی بنا کنیم که ما دیگر برای بدست آوردن پول کار نکنیم بلکه تدارکی ببینیم که پولمان برای ما کار کند.

از دیدگاه ما قطعا پول مهمترین چیز در زندگی نیست ولی مستقیما بر روی مهم ترین داشته هایمان در زندگی اثر میگذارد ؛  لذا میکوشیم تا با داشتن ذهنیت صحیح از ثروت و سرمایه ، آسایش و آرامش امروز و فردایمان را تامین کنیم.

تفکر دانشکده بورس

چشم انداز دانشکده بورس

دانشکده بورس میخواهد تا به روزترین و معتبرترین منبع آموزشی در دنیای اقتصاد و سرمایه گذاری باشد و با یاری خداوند و دعای خیر همراهانمان روز به روز در حال گسترش و توسعه ای پایدار هستیم ، ما امیدواریم تا روزی بیشتر افراد جامعه را به سواد مالی روز دنیا مسلح کنیم تا به از بین بردن فقر و نگرانی های ناشی از بی پولی کمکی کرده باشیم.

کلاس آموزشی دانشکده بورس
همایش دانشکده بورس

پلی میان آموزش و سرمایه گذاری

دانشکده بورس دانشپذیران خود را تا مرحله نهایی تبدیل شدن به یک سرمایه گذار حرفه ای حمایت میکند ، چراکه ما معتقدیم دانش تئوریک به تنهایی نمیتواند برای یک سرمایه گذاری موفق کافی باشد و همیشه در کنار دانش به تجربه این کار نیز نیاز داریم ؛ به این سبب دانشپذیران ما بعد از به پایان رساندن دوره های آکادمی همواره تحت پشتیبانی آنلاین کارشناسان ما هستند و میتوانند حتی بعد از پایان دوره از تجربیات و راهنمایی های کاربردی و عملی اساتید و خبرگان حوزه سرمایه گذاری بهره مند شوند.

دانشکده بورس تا کنون توانسته برای بیش از 100 شرکت ، سازمان و اداره بزرگ و مطرح کشور دوره های تخصصی بازارسرمایه برگزار کند و به آنان خدماتی از قبیل مشاوره مالی و سرمایه گذاری ارائه دهد، علاوه برآن نیز توانسته ایم تابحال بیش از 100 دانشپذیر را از صفر به یک تحلیلگر و معامله گرانی در بورس تبدیل کنیم که میتوانند به راحتی در بازارسرمایه کشورمان فعالیت کنند و هم برای خود کسب سود کنند و علاوه بر آن با فعالیت در بورس اوراق بهادار تهران باعث رونق بخشیدن به صنعت و اقتصاد کشورمان شوند ؛ این باعث افتخار ماست که تاکنون مورد اعتماد دانشپذیرانمان و جامعه بورسی کشورمان بودیم و تمام تلاش خود را در راستای حفظ این ارزش و افزایش روزافزون آن خواهیم داشت .

دستاوردهای دانشکده بورس

خدمات ما در یک نگاه

ارائه محصولات آموزشی سرمایه گذاری در بورس

تدریس بورس

برگزاری سمینار و دوره ای آموزشی برای سازمان ها وشرکت ها

سمینار آموزش بورس

مشاوره سرمایه گذاری و سبدگردانی

مشاوره بورسی

مشاوره بورسی کردن شرکت های سهامی خاص

کارخانه بورسی
15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی